.

Végeredmények

AZ EREDMÉNYEK


A NAGYDÍJ NYERTESE

Houstoni Egyetem Koncertkórusa (US) - Karnagy: Betsy Cook Weber



GYERMEKKÓRUSOK

Helyezés                                                   Kórus neve Pontszám
   I. Sanghaji Ifjúsági Kórus (CHN)  (Nagydíjas versenyre kvalifikált)
Karnagy: Lin Fang
    91,4
   II. Perezvony Gyermekkar (RUS)
Karnagy: Larisza Jaruckaja
    86,4
   III. Lautitia Gyermekkar (HUN)
Karnagy: Nemes József
    83,8


IFJÚSÁGI KÓRUSOK

Helyezés                                                   Kórus neve Pontszám
   II. Cantilon Kamarakórus (CAN)
Karnagy: Heather Johnson
    82,4
   III. Vörösmarty Leánykar (HUN)
Karnagy: Gyombolai Bálint
    77,3


EGYNEMŰKAROK

Helyezés                                                  Kórus neve Pontszám
   I. Cantemus (MDA)  (Nagydíjas versenyre kvalifikált)
Karnagy : Denis Ceausov
    86,9
   II. Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézet Nőikara (HUN)
Karnagy : Sándor Zoltán
    80,0


ÉNEKEGYÜTTESEK / KAMARAKÓRUSOK

Helyezés                                                   Kórus neve Pontszám
   I. Imusicapella (PHI)  (Nagydíjas versenyre kvalifikált)
Karnagy: Tristan Caliston Ignacio
    94,5
   II. Houstoni Egyetem Koncertkórusa (US)
Karnagy: Betsy Cook Weber
    92,8
   III. "Szentpétervári szerenád" Kamarakórus (RUS)
Karnagy: Jegor Loszev
    88,4
   ---    
  Riverside Főiskola Kamaraénekesei (US)
Karnagy: John Byun

Amici Cantates (HUN)
Karnagyok: Ráczné Nyíri Dorottya, Porcsalmy Balázs
    87,9


    79,9


VEGYESKAROK

Helyezés                                                   Kórus neve Pontszám
   I. New Dublin Voices (IRL)  (Nagydíjas versenyre kvalifikált)
Karnagy: Bernie Sherlock
    93,0
   I. Houstoni Egyetem Koncertkórusa (US)  (Nagydíjas versenyre kvalifikált)
Karnagy: Betsy Cook Weber
    92,6
   III. Riverside Főiskola Kamaraénekesei (US)
Karnagy: John Byun
    88,2
   ---    
  Oñati Kamarakórus (ESP)
Karnagy: Aitor Biain

Lille MUKO Egyetemi Kórus (DEN)
Karnagy: Jesper Grove Jørgensen
    82,0


    80,2